Naujienos

Stalo teniso turnyras

2023 03 02

2023 m. kovo 2 d. Tauragės profesinio rengimo centre vyko Tauragės rajono moksleivių vaikinų ir merginų stalo teniso turnyras Tauragės PRC taurei laimėti. Dalyvavo „Versmės“ ir Žalgirių gimnazijos, Aušros ir Šaltinio progimnazijos ir Tauragės profesinio rengimo centro stalo tenisininkų komandos. Merginų tarpe I vietą iškovojo „Versmės“ gimnazijos merginų komanda, II vietą užėmė Tauragės profesinio rengimo centro komanda. Vaikinai vietas pasiskirstė taip: I vietą iškovojo „Versmės“ gimnazijos komanda, II vietą užėmė Tauragės PRC-1 komanda  ir III vieta atiteko Tauragės PRC-2  komandai.
Asmeninėse varžybose vaikinų tarpe I vietą iškovojo „Versmės“ gimnazijos moksleivis Ignas Bajorinas, II vieta atiteko Šaltinio progimnazijos moksleiviui Misevičiui Arėjui, III vietoje liko mūsų mokyklos moksleivis Natanaelis Kaukėnas. Asmeninėse varžybose merginų tarpe I vietą iškovojo „Versmės“ gimnazijos moksleivė Neringa Misevičiūtė, II vietą „Versmės“ gimnazijos moksleivė Gintarė Kalkovaitė, III vieta atiteko Tauragės profesinio rengimo centro moksleivei Paldūnaitei Neringai.