Naujienos

Stalo teniso turnyras

2020 01 24

2020 m. sausio 22 d. centre vyko bendro lavinimo mokyklų stalo teniso turnyras, skirtas Tauragės profesinio rengimo centro taurei laimėti. Puikiai jose pasirodė  centro merginų ir vaikinų komandos, vaikinai iškovojo pirmą, merginos antrą vietą. Komandos garbę gynė Janina Klevaitytė (KP - 17 gr.), Milda Rimkutė (KP - 18 gr.), Gabrielė Kutkaitė (KP  -19 gr.), Neringa Ramanauskaitė (KP - 17 gr.), Arūnas Liutkus (Av - 19(2) gr.), Maidas Zagurskas (A - 19 gr.), Gustas Lužaitis (A - 19 gr.). Po komandinių varžybų vyko asmeninės stalo teniso varžybos, kur taip pat puikiai pasirodė mūsų moksleiviai. Tarp vaikinų Arūnas Liutkus tapo nugalėtoju, tarp merginų Janina Klevaitytė iškovojo antrą, Ramanauskaitė Neringa tečią vietą. Sveikiname prizininkus!