Naujienos

Atgal

Stalo teniso varžybos

2025 11 22

Lapkričio 20 d. Tauragės profesinio rengimo centre vyko Tauragės rajono moksleivių vaikinų ir merginų stalo teniso turnyras, organizuotas pagal Tauragės savivaldybės finansuojamą projektą „Rajono mokyklų sportinės varžybos – 2025“. Dalyvavo Tauragės „Versmės“, „Žalgirių“ gimnazijos,  „Šaltinio“ progimnazijos ir Tauragės profesinio rengimo centro stalo tenisininkų komandos. 
Merginų rezultatai:
I vieta – „Šaltinio“ progimnazijos komanda.
II vieta – „Žalgirių“ gimnazijos komanda.
III vieta – Tauragės profesinio rengimo centro komanda.
Vaikinų rezultatai:
I vieta – Tauragės PRC-1 komanda.
II vieta – „Šaltinio“ progimnazijos komanda.
III vieta – „Versmės“ gimnazijos komanda.
Asmeninės varžybos:
I vieta – Neimantas Viliušis („Versmės“ gimnazija).
II vieta – Kasparas Morkūnas (Tauragės PRC).
III vieta – Eligija Misevičiūtė („Šaltinio“ progimnazija).
Tauragės profesinio rengimo centro komandai atstovavo Kasparas Morkūnas, Jagminas Vestinas, Aleksandras Mockevičius, merginų komandą Altaravičiūtė Skaiva, Graždijeraitė Aistė, Timaitė Kamilė. 
Sveikiname visus prizininkus ir nugalėtojus – jūsų pastangos ir sportinis ryžtas įkvepia! 

Fizinio ugdymo mokytojai


0002_img_2434_1763813353-a2f888f1b4cf7a63a9489f847d9e9184.JPG
0003_img_2381_1763813221-96d2cb86f231e6892552b8b02fb2b4fa.JPG
0004_1000015760_1763813218-95f384e8c4564bb237fc42706df71432.jpg