Naujienos

Atgal

Respublikinis konkursas „Keliame vėliavą už Lietuvos vardą“

2026 03 30

Kovo 27 d. Tauragės profesinio rengimo centro mokiniai Gytis Špelveris (TPR-25-1 gr.) ir Arnas Mileris (A-24 gr.) kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja V. Veisiene vyko į Elektrėnų profesinio mokymo centrą, kur dalyvavo respublikiniame konkurse „Keliame vėliavą už Lietuvos vardą", skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konkurso tikslas – gilinti dalyvių žinias apie Lietuvos istoriją, lietuvių kalbą ir literatūrą, taip pat skatinti pilietiškumą, tautiškumą bei meilę savo šaliai . Renginio metu mokiniai atliko teorines ir praktines užduotis, dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą, išklausė pilietiškumo paskaitą. Renginio svečias B. Vanagas pabrėžė, kad Lietuvos garsinimas prasideda nuo paprastų dalykų – nuo atsakingai ir kokybiškai atliekamo darbo, nuo aistros ir meilės tam, ką darome. Tai, anot jo, yra pagrindinis būdas prisidėti prie savo šalies vardo garsinimo. Už iniciatyvumą ir pasiektus rezultatus mūsų mokyklos mokiniams Gyčiui Špelveriui ir Arnui Mileriui įteikti Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorės padėkos raštai. Konkursui mokinius ruošė mokytojos D. Juškienė ir V. Veisienė. Dalyvavimas konkurse suteikė vertingos patirties ir paskatino mokinius dar labiau domėtis Lietuvos istorija bei lietuvių kalba ir literatūra.

Mokytojos Daiva Juškienė, Vitalija Veisienė


0002_5_1774853572-6294c2d27110751af6a1b8ca39c154af.jpg
0003_fiksavimas2_1774853571-a80ea27e70212c2bee4fa1de197d9be7.JPG
0004_fiksavimas_1774853572-69dfb9876f781c6cdf07d484fee37b63.JPG