Naujienos

Atgal

Mokinių rašinių konkursas „Mes esame NATO“

2026 02 12

Centro mokiniai Beskytė Beatričė (25-EKSNDR), Jokubauskaitė Eimantė (25-EKSNDR), Čepauskaitė Vasarė (I-25), Sakalauskaitė Emilija (I-25), Ežerskytė Vakarė (KP-25), Emilija Kuicaitė (KP-25) dalyvauja Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos organizuojamame  mokinių rašinių konkurse „Mes esame NATO“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi nacionalinio saugumo ir atsparumo šiuolaikinėms grėsmėms klausimais, ugdyti mokinių pilietiškumą. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti kovo 27 d. Džiaugiamės mokinių iniciatyvumu ir kūrybiškumu bei linkime sėkmės.

Lietuvių kalbos mokytojos Indrė Juodaitienė, Vitalija Veisienė