Naujienos

Atgal

Mokinių išvyka į seniūniją

2024 09 09

Rugsėjo 9 d. Biuro administratoriaus (BA-24 gr.) specialybės mokiniai per modulio „Įvadas į profesiją“ pamokas aplankė Tauragės rajono savivaldybės Tauragės seniūniją. Mokiniai susipažino su seniūnijos veikla ir funkcijomis, administracinio darbo specifika, galėjo „pasimatuoti“ biuro administratoriaus darbo kėdę. Dėkojame seniūnei Laurai Mėlinavičienei už nuoširdų priėmimą!

Profesijos mokytoja Rita Remeikienė


0002_458500440_946141620844065_4824901591135164798_n_1725892613-4c4c0956c0fc4880254575e2c84f9c53.jpg
0003_458630977_946141627510731_4285695920136154653_n_1725892615-cd0d0f07e32c13da3ef9ed162fd4f3a3.jpg
0004_458796407_946141737510720_2454686362690190124_n_1725892616-6d03c30cc61698e71b1dde963e697d18.jpg