Naujienos

Atgal

Mokinių išvyka į Viešosios įstaigos Tauragės ligoninės Skaudvilės padalinį

2026 03 31

2026 m. kovo 30 d. kirpėjo specialybės mokiniai (KP-25 gr.) praleido prasmingai – Viešosios įstaigos Tauragės ligoninės Skaudvilės padalinyje jie kirpo gyventojams plaukus. Artėjant šv. Velykų šventėms, seneliai buvo pagražinti ir pradžiuginti šiltu dėmesiu. Darbas su žmonėmis, gera nuotaika ir nuoširdus bendravimas – vertingiausios pamokos!

Profesijos mokytoja Reda Ptakė


0002_img_1822_1774951469-541e8a24fdb72717f858ca864492dbe3.jpeg
0003_img_1823_1774951469-c2df8c465556f21de512a689b7402294.jpeg
0004_img_1849_1774951470-ce530bb79c023d3b8f1f3ff6f6eff4d0.jpeg