Naujienos

Atgal

Konkurso „Mes esame NATO“ dalyvių apdovanojimai

2026 04 14

Minint Lietuvos narystės NATO 22-ąsias metines, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos kartu su tarptautiniais partneriais aštuntą kartą organizavo rašinių konkursą „Mes esame NATO“.
Šiais metais konkursas sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – darbus pateikė daugiau nei 400 moksleivių iš Lietuvos ir užsienio. Rašiniai buvo pateikti net penkiomis kalbomis: lietuvių, anglų, prancūzų, lenkų ir vokiečių. Moksleiviai rinkosi vieną iš trijų temų, susijusių su NATO vaidmeniu, hibridinėmis grėsmėmis ir ateities pasauliu.
Lietuvių kalbos kategorijoje varžėsi 164 dalyviai. Džiaugiamės, kad šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės: Beatričė Beskytė (25-EKSNDR), Eimantė Jokubauskaitė (25-EKSNDR), Vasarė Čepauskaitė (I-25), Emilija Sakalauskaitė (I-25), Vakarė Ežerskytė (KP-25) ir Emilija Kuicaitė (KP-25). Joms įteiktos padėkos bei atminimo dovanos.
Didžiuojamės mokinių brandžiomis mintimis ir gebėjimu atsakingai kalbėti apie Lietuvos saugumą, bendrystę bei vertybes. Tokios iniciatyvos skatina jaunimą domėtis svarbiais valstybės ir pasaulio įvykiais, ugdo atsakingus ir pilietiškus visuomenės narius. 

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Indrė Juodaitienė


0002_1_1776149676-69af8ea8fa9d766cc464260b6e9d5b92.png
0003_4_1776149677-077e48b674115bfbe390bbbee4e0a2fe.png
0004_3_1776149677-671cd04715cd2877e00c08035230e2c5.png