Naujienos

Atgal

Išvyka į Birštoną

2024 11 22

Lapkričio 22 d. IIa-23 ir IIb-23 grupių mokiniai vyko į Birštoną. Aplankė Birštono apžvalgos bokštą, dalyvavo edukacijoje „Per marias vandens ieškoti“, susipažino su Birštonu, miestu išaugusiu ant sūraus požeminio vandens kupolo. Dalyvavo „gurmanų konkurse“ ir tapo patyrusiais vandens žinovais. Išragavę Birštono gelmių vandenis pažintį su šiuo miestu pratęsė dalyvaudami orientaciniame žaidime „Atrask Birštono stebuklus“. Ekskursija finansuota Tauragės rajono savivaldybės projekto „Jaunimo iniciatyvų rėmimo priemonių“ lėšų.

Mokytojos Viktorija Jucikė ir Rasa Tamošaitienė


0002_image5_1732295360-528e5f0dfc8ee70916cf7dffbe2eacdf.jpeg
0003_image7_1732295361-7c46c37feb19aaafb78c4c38649c6b5e.jpeg
0004_image6_1732295382-e4e53a224a8c6b8b2257997907825e40.jpeg