Naujienos

Atgal

Ekskursija į Lietuvos jūrų muziejų

2026 06 03

Birželio 2 d. KP-25, EPt-25, EPv-25 ir TPR-25-1 grupių mokiniai lankėsi Lietuvos jūrų muziejuje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Trispalvė jūroje saugo“. Edukacijos metu jie susipažino su galimais Baltijos jūros ateities scenarijais, nagrinėjo taršos problemas, diskutavo apie žmogaus veiklos poveikį aplinkai ir ieškojo kūrybiškų sprendimų, kaip prisidėti prie tvaresnės ateities kūrimo. Atlikdami įvairias užduotis mokiniai ugdė kritinį mąstymą, ekologinį sąmoningumą bei atsakingą požiūrį į gamtos išsaugojimą. Taip pat jie turėjo unikalią galimybę pažinti paslaptingą vandenų pasaulį, praplėsti akiratį ir pagilinti turimas žinias.

Profesijos mokytojos Reda Ptakė, Aušra Vinickaja, Erta Krakienė


0002_img_2529_1780488260-75139512a07c83829662f320e9eb8bcc.jpeg
0003_img_2555_1780488234-e6802365b85b1ec5da62e6ab96ef9b2e.jpeg
0004_img_2597_1780488234-48031c1be9bc12abe13c44710ad792e9.jpeg