Naujienos

Atgal

Edukacinis užsiėmimas „Šilko terapija“

2026 05 29

Gegužės 28 d. Tauragės profesinio rengimo centre, įgyvendinant projektą „Profesinis ugdymas – prieinamas visiems“, DTs-24 ir DTs-25 grupių mokiniams vyko edukacinis užsiėmimas „Šilko terapija“. Šis kūrybinis procesas buvo orientuotas į mokinių emocinės sveikatos stiprinimą bei socialinių įgūdžių lavinimą. Malonioje atmosferoje mokiniai mažino kasdienį stresą, lavino tarpusavio bendradarbiavimo gebėjimus ir patyrė autorinio kūrinio sukūrimo džiaugsmą.

Socialinė pedagogė Raimonda Grundulienė, DTs-24 gr. vadovė Loreta Jucienė


0002_img_1672_1780069438-9c55ce3b46ed77c855b79198ec951086.jpeg
0003_img_1673_1780069440-6560d17dbb0403c69f1c7e2362b3f17b.jpeg
0004_img_1678_1780069443-63322761ab16a7fba2fe6d749d07c5e3.jpeg